Младежкият национален отбор на България победи с 3:0 тима на Чавдар Етрополе в контрлолна среща по футбол, играна на стадион "Локомотив" в Мездра пред около 200 зрители.

Младежите трябваше днес да играят с връстниците си от Мали, но африканците не пристигнаха в България поради организационни и транспортни проблеми.

Въпреки че младежкият национален отбор бе без част от основните си играчи, избраниците на старши треньора Михаил Мадански показаха добра игра и стигнаха до лесен успех.Резултатът бе открит още в 19-та минута, когато Веселин Марчев се разписа с хубав удар от границата на наказателното поле.

През второто полувреме младежите вкараха още два гола. Първо Мартин Тошев бе изведен зад защитата на Чавдар и покачи на 2:0, а само две минути по-късно отново Мартин Тошев напредна отдясно и центрира в наказателното поле, където Ивелин Василев засече за крайното 3:0.