Българският национален отбор до 19 години победи Каленбергер Ланд в приятелски мач, игран в Германия. Юношите ни се наложиха с 3:2 в последната проверка за отбора на лагера в Германия.

Германците откриха резултата още в четвъртата минута, но капитанът на България Владимир Николов изравни в 13-ата след изпълнение на корнер. Само 7 минути по-късно България поведе с гол на Димитър Стоянов след асистенция на Кристиан Добрев.

Второто полувреме на контролата отново започна с гол за домакините, а в 75-ата минута Кристиан Добрев оформи крайното 2:3.

Съставът на България: 1. Иван Дичевски, 8. Александър Тодоров, 10. Владимир Николов, 7. Димитър Стоянов, 15. Мартин Атанасов, 14. Филип Кръстев, 4. Християн Петров, 13. Кристиан Върбанов, 11. Кристиан Добрев, 6. Емануел Мирчев, 5. Йоан Колев.