Гърция победи България с 1:0 с гол в последната минута на приятелския мач между юношеските национални отбори на двете страни, момчета, родени през 1994 година.

Старши треньор на българския национален отбор за юноши е Ферарио Спасов, а водач на българската футболна делегация в Комитини /северната част на Гърция/ е Иван Тишански.

Българските юноши, родени през 1994 година, се готвят за квалификации за европейско първенство по футбол през следващата година.

"Нашите момчета играха много добре, а като цяло мачът бе много интересен, с безброй голови положения и пред двете врати. В последната минута на срещата получихме един случаен гол след рикошет", казаха пред репортер на БТА от българската футболна делегация в Комитини.

В четвъртък гръцките и българските юноши ще играят нов приятелски мач.