Националният отбор на България по футбол за жени победи с 3:0 като Люксембург в контролна среща. Ивана Найденова изведе нашите напред с гол от дузпа през първата част, Евдокия Попадинова покачи на 2:0 в 57-ата минута. Последва автогол на Лена Криер, който оформи класическата победа на "лъвиците".

Мачът бе първи за женския ни национален отбор от 1,5 г. Плановете на БФС са той да бъде включен в квалифициите на УЕФА през 2022 г.

Съставът на България: 12. Роксана Шахънска, 17. Валентина Асенова-капитан, 5. Нора Димитрова, 4. Моника Ръжгева, 2. Александра Палагачева, 6. Йоана Папазова, 7. Симона Петкова, 10. Ивана Найденова, 21. Юлиана Александрова, 11. Евдокия Попадинова, 19. Тея Пенкова

Резерви: 1. Виктория Иванова, 3. Яница Иванова, 16. Яна Йорданова, 15. Ванеса Стойчева, 14. Димитра Иванова, 8. Нина Георгиева, 9. Полина Ръсина, 13. Яна Динева
Селекционери: Силвия Радойска и Троян Радулов