Ивайло Чочев отбеляза победен гол за Палермо при успеха с 2:1 като гост на Кремонезе в мач от 14-ия кръг на италианската Серия Б.

Българският национал се разписа в 53-а минута за 2:1. Чочев получи пас от Ембало в наказателното поле и от движение с левия крак прати топката в мрежата.

Преди това Клейтън Машадо изведе Кремонезе в резултата в 21-а минута, две минути по-късно Андреа Рисполи изравни за Палермо.

Чочев изигра силен мач за Палермо, макар че преди седмица отпадна от състава на националния отбор за контролата със Саудитска Арабия с мотив, че е контузен.

На 4-и ноември от БФС съобщиха, че поради контузия полузащитникът Ивайло Чочев отпада от групата, а негово място към отбора се присъедини футболистът на Кротоне Александър Тонев.

"Италианска" рокада в националния преди мача със саудитците

След победата над Кремонезе тимът на Палермо се върна на върха в класирането на Серия Б с 25 точки. /БТА