Юношеският национален отбор на България, набор 2003 г., завърши на четвърто място в приятелския турнир в памет на легендарния треньор Милян Милянич в сръбската столица Белград. Днес тимът на Марчо Дафчев отстъпи с 0:1 на връстниците си от Северна Македония в малкия финал на надпреварата.

С доста промени в състава в сравнение с двубоя с Черна гора (3:3), родните „лъвчета“ започнаха колебливо и още в началото допуснаха попадение, след като непокритият Филип Тръпчевски получи в наказателното поле и прати топката във вратата. Голът разстрои допълнително действията на нашите футболисти и до почивката македонският състав контролираше събитията. На почивката Дафчев извърши три промени: Филипов, Кръстев и Папазов отстъпиха местата си съответно на Пемперски, Пасков и Валентин Николов, но като цяло и двата отбора не успяха да създадат сериозни опасности пред двамата вратари. В края на мача Калоян Костов имаше възможност да изравни, но ударът му с глава бе спасен от вратаря на Северна Македония.

В двубоя за първото място Сърбия надделя категорично над Черна гора с 4:1.

Съставът на България: 12. Иван Андонов, 2. Александър Бучков, 3. Калоян Костов, 14. Даниел Начев, 13. Мартин Филипов, 6. Димо Кръстев, 16. Корай Гьочгелди, 7. Мартин Сораков, 8. Мартин Хайдаров, 9. Мартин Смоленски, 20. Марк-Емилио Папазов (през втората част в игра влязоха: 5. Анастас Пемперски, 15. Панайот Пасков, 10. Валентин Николов, 17. Антон Бакалов, 11. Димитър Иванов, 4. Лазар Боянов).