Младежкият национален отбор на България води на полувремето с 3:0 на Гърция в приятелски мач, който се играе в Атина.

Първото попадение бе записано на сметката на момчетата на Александър Станков след автогол на Балфас след 15 минути игра.

В 34-та за гостите се разписа Владислав Мирчев, а дебютантът в младежката ни гарнитура Удоджи направи резултата класически в 41-та минута.

Стефан Орманджиев заяви за Гонг, капитанската лента в този двубой е на ръката на Николай Михайлов, който пази на вратата на българите.

Стартови състави:

България: 1. Николай Михайлов – 6. Иван Бандаловски, 4. Иван Иванов, 5. Мартин Сечков, 13. Атанас Фиданин – 19. Николай Димитров, 16. Любомир Божинов, 7. Николай Дюлгеров, 11. Владислав Мирчев – 18. Удоджи – 9. Дормушали Саидходжа

Гърция: 1. Александрос Касмеридис – 2. Йоанис Маниатис, 3. Манолис Мониакис, 15. Сократис Папастотопулос, 5. Василис Плиатсикас – 6. Сотирис Балафас, 7. Григорис Макос, 10. Димитрис Коилиарас, 21. Костас Митроглу – 14. Лазарос Хистодопулос, 19. Василис Плусис