Младежкият национален отбор на България изпусна да победи Естония и направи 1:1 с днешния си съперник в квалификация за Евро 2015, която се игра в Ловеч.

Българските национали имаха превес през целия мач, но допуснаха изравнителен гол в допълнителното време на срещата.

Едисон Йорданов и Тодор Чаворски дебютираха за младежкия национален отбор.

България поведе в 20-та минута на мача, когато Милен Гамаков изведе отлично Радослав Кирилов и той пусна топката покрай вратаря на гостите за 1:0.

През втората част нашият тим имаше доста положения гол, но така и не успя да реализира ново попадение, с което да реши крайния изход от срещата.

В 79-та минута Георги Терзиев получи контузия и бе заменен принудително от Ангел Грънчов.

Естонците все пак успяха да изравнят в последните секунди на мача. След ъглов удар, се стигна до меле в наказателното поле на България, в което най-съобразителен се оказа Баранов, който отблизо вкара топката във вратата на Димитър Евтимов.

Това бе трети мач за младите "лъвове" в групата, тъй като до момента младежкият ни национален отбор бе изиграл два мача в квалификациите, в които записа две победи с по 3:0 над аутсайдера Андора. На 10 септември гостуваме на силния тим на Русия.

В другия мач от групата Русия надделя с 2:1 срещу Словения.