ЦСКА 1948 се изправя срещу Спартак Варна в двубой от втория кръг на efbet Лига. Срещата е с начален час 19:00 и ще може да я проследите НА ЖИВО на Gong.bg, където ще ви направим съпричастни към всичко най-интересно около сблъсъка минута по минута.

ЦСКА 1948 започна кампанията с равенство на "Тича" срещу Черно море и минимална победа над Будучност във втория предварителен кръг на Лигата на конференциите. Предвид предстоящия реванш черногорския тим се очаква "червените" да направят някои промени в състава си, но все пак твърдо да продължат да преследват победа, искайки да вкарат първия си гол и да запишат първия си успех в efbet Лига през новия сезон.

Новакът Спартак Варна започна кампанията по мечтания начин - с победа. Тимът на Александър Томаш се справи с трудния терен в Пазарджик и надделя над Хебър, а сега предстои второ поредно гостуване за "соколите". Основната заплаха остава Ахмед Ахмедов, който който отбеляза 21 гола във Втора лига през изминалия сезон.