Славия приема Левски в двубой от 9-я кръг на efbet Лига. Срещата е с начален час 17:30 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към сблъсъка, като го проследи минута по минута.

"Сините" започнаха силно сезона, но имат нужда от успех на стадион "Александър Шаламанов", за да не изостават от темпото на шампиона Лудогорец. От своя страна "белите" са много колебливи през кампанията, като имат само една точка в последните си четири двубоя и заемат 12-то място в класирането с 8 точки.

Левски е много силен в атака, като се открояват Мустафа Сангаре, който има 5 гола в първенството, както и Александър Колев 4 попадения на сметката си. Тимът на Станислав Генчев е и достатъчно стабилен в защита, като има само 4 допуснати гола от началото на кампанията. Славия е точно на обратната страна, като има едва една "суха" мрежа от старта на сезона и определено ще има трудната задача да стопира нападанието на "сините".