Берое посреща Славия в последния мач от 13-ия кръг в efbet Лига. С тази битка се затвария този рунд, а можете да я проследите от 20:00 часа в ефира на DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA. За вас ще я следим и минута по минута на GONG.BG.

Старозагорци продължават да се борят с вируса, който върлува в лагера им. Последствията от него продължават да са налице и сега, а под въпрос са Камбуров, Охене и Бандаловски.

Все пак добрата новина е, че той отшумява, играчите са здрави, но друг е въпросът дали ще имат достатъчно физическа подготовка, за да са на линия.

Александър Василев е аут, но това беше ясно и в навечерието на двубоя. Това е първо домакинство за заралии, които влизат в серия и им предстоят три домакинства. Резултатът е важен за старозагорци, които преследват място в Топ 6.

При Славия трайно контузен е Ертан Томбак, а аут заради наказание е Цветелин Чунчуков. В контролна среща по време на паузата за национали "белите" загубиха от Монтана в контрола.