Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви нарядите за 1/16-финалните двубои от турнира за Купата на България. Срещата между Марек и Левски в Дупница ще бъде ръководена от Георги Гинчев, докато Хебър – ЦСКА бе поверен на Владимир Вълков. Станислав Тодоров пък ще ръководи сблъсъка Спартак – Лудогорец.

Ето всички наряди:

21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч.

ФК Родопа-Смолян - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов

4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков                    

 

21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.

ФК Ямбол 1915 - ФК Арда

ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Румен Емилов Иванов

4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                    

 

21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.

Левски 2005 - ФК Царско село 2015

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов

4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                    

 

21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.

ФК Розова Долина - ПФК Берое

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Васил Стоянов Шавов

4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                    

 

21, Сеп 2021 г. Вторник 18:00 ч.

ПФК Монтана 1921 - ФК ЦСКА 1948

ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Станислав Лазаров Станев

4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                    

 

21, Сеп 2021 г. Вторник 18:45 ч.

ФК Етър - ПФК Ботев

ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов

4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                    

 

22, Сеп 2021 г. Сряда 13:00 ч.

Марек 1915 - ПФК Левски

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Александър Христов Апостолов

4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                     

 

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.

Банско - ФК Пирин АД

ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Дарин Василев Иванов

4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                        

 

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.

Спортист 2009 - ПФК Септември Сф

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Иван Радославов Иванов

4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                    

 

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.

ФК Септември - Септември См

ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Калин Валентинов Киров

4-ТИ:    Мартин Живков Великов                    

 

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.

Хебър 1918 - ПФК ЦСКА - София ЕАД

ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Светослав Колев Енчев

4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен                    

 

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 13:00 ч.

Миньор - ПФК Черно море

ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров

4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    

 

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.

ФК Марица 1921 - ПФК Славия 1913

ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов

4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                    

 

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.

Спартак 1918 - ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев

4-ТИ:    Борис Борисов Попов                   

 

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 19:00 ч.

ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Ботев Враца

ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов

4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                    

 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.


Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.