Златомир Загорчич сподели своето мнение след мача за Купата на България между Славия и Спортист Своге, спечелен от "белите" с 2:1 след продължения.

"Само от резултата съм доволен. Не играхме това, което искахме. Трябваше да контролираме нещата. Успяхме да вкараме в последната минута на първата част гола. Позволихме на противника да ни вкара и за наш късмет при първото ни по-сериозно положение успяхме да спечелим дузпата и да отбележим.

Нямаше притеснение изобщо. Може би малко подценяване се появи в началото на срещата. Колкото да говорихме през цялата седмица, се видя, че имаше някакво подценяване, което се видя в единоборствата на терена. Най-важното за нас бе да си спечелим мача.

Ние ще гоним и двете неща - и първенството, и Купата. Всеки мач играем за победа. Разбира се, че имам предпочитание за съперник между Черноморец и Ботев. Балчик е, хаха", завърши с усмивка треньорът на Славия.