Феновете на Левски вече се събират пред НКП на отбора на столичния булевард "Тодор Александров". 

Привържениците тръпнат в очакване на големия мач срещу ЦСКА във финала на SESAME Купа на България. 

Запалянковците запалиха също така димки и факли. 

Google Добави ни в предпочитани източници в Google