Спортно-техническата комисия към БФС обяви програмата за четвъртфиналите от Купата на България, както и за още два кръга от efbet Лига. 

Решение - 05.03.2021 г

  • Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/4 финалите за купа България, както следва:

Купа България 1/4 финал

16.03 /вторник/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

18.00

 DIEMA SPORT

17.03/сряда/

ЦСКА 1948

-

Арда

15.30

 DIEMA SPORT

 

Славия

-

Левски

18.30

 DIEMA SPORT

18.03 /четвъртък/

ЦСКА -София

-

Ботев Вр

17.00

 DIEMA SPORT

  • Приема предложената програма за 21-ви и 22-ри кръг на efbet Лига, както следва:

Пролет

Март

XXI кръг

12.03 /петък/

Лудогорец

-

Арда Кж

17.00

 DIEMA SPORT

 

Локомотив Пд

-

Берое

19.15

 DIEMA SPORT

13.03 /събота/

Славия

-

Монтана

12.00

 DIEMA SPORT

 

Ботев Пд

-

ЦСКА 1948

14.15

 DIEMA SPORT

 

Ботев Вр

-

Левски

16.30

 DIEMA SPORT

14.03 /неделя/

ЦСКА-София

-

Етър ВТ

17.00

 DIEMA SPORT

15.03/понеделник/

Черно море

-

Царско село

17.30

 DIEMA SPORT

 

XXII кръг

19.03 /петък/

Етър ВТ

-

Ботев Пд

17.30

 NOVA SPORT

20.03 /събота/

Монтана

-

Черно море

12.30

 DIEMA SPORT

 

Арда Кж

-

Локомотив Пд

15.00

 DIEMA SPORT

 

Царско село

-

Лудогорец

17.30

 DIEMA SPORT

21.03 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Ботев Вр

12.00

 DIEMA SPORT

 

Берое

-

ЦСКА-София

14.15

 DIEMA SPORT

 

Левски

-

Славия

16.30

 DIEMA SPORT

 

  • Приема предложената програма от 23-ти до 25-ти кръг на Втора лига, както следва:

Пролет

Март

XXIII кръг 15.30

14.03/неделя

Спортист Своге

-

Пирин Бл

12.00

 DIEMA SPORT

 

Локомотив Сф

-

Добруджа

14.30

 DIEMA SPORT

 

Созопол

-

Струмска слава

 

 

 

Янтра Гб

-

Хебър Пз

 

 

15.03/понеделник/

Нефтохимик 1962

-

Литекс

 

 

 

Миньор Пк

-

Септември Сф

 

 

 

Локомотив ГО

3-0 сл

Кариана  

 

 

 

Септември Сим и Лудогорец ІІ

-

Почиват

 

 

 

XXIV кръг 15.30

19.03 /петък/

Литекс

-

Локомотив Сф

15.00

 DIEMA SPORT

 

Септември Сф

-

Янтра Гб

 

 

 

Струмска слава

-

Лудогорец ІІ

 

 

20.03 /събота/

Хебър Пз

-

Септември Сим

 

 

 

Добруджа

-

Миньор Пк

 

 

22.03/понеделник/

Пирин Бл

-

Локомотив ГО

17.30

 DIEMA SPORT

 

Кариана  

0-3

Нефтохимик 1962

 

 

 

Спортист Своге и Созопол

-

почиват

 

 

Април

XXV кръг 17.00

05.04 /понеделник/

Добруджа

-

Септември Сф

17.00

 DIEMA SPORT

 

Созопол

-

Хебър Пз

19.30

 DIEMA SPORT

 

Миньор Пк

-

Литекс

 

 

 

Нефтохимик 1962

-

Пирин Бл

 

 

 

Спортист Своге

-

Струмска слава

 

 

 

Септември Сим

-

Янтра Гб

 

 

 

Локомотив Сф

3-0

Кариана 

 

 

 

Локомотив ГО и Лудогорец II

-

почиват


Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.