Кошмарът на Славия в турнира за Купата на България Ботев Криводол продължава във втория кръг, след като победи Любимец с 3:1.

Преди две години Криводол отстрани белите в началния етап от турнира. Днес футболистите от Криводол нямаха много проблеми с гостуващия Любимец, който пристигна в Мездра с голяма част от резервните си футболисти и юношите.

Още през първото полувреме Ботев поведе с 1:0, но Кехайов успя да изравни резултата след почивката. След това обаче футболистите от Криводол успяха да отбележат още две попадения, с което си подпечатаха участието в следващия кръг.

В него участие ще вземат и 16-те участника от А група, а мачовете ще се играят на 20 ноември.

Другият участник, който вече чака следващия кръг е Малеш Микрево, тъй като Равда се отказа от участие.