ЦСКА 1948 спечели без особени затруднения гостуването си на Суворово с 3:0, в двубой от предварителния кръг за Купата на България.

Гостите откриха резултата в 31-ата минута чрез голмайстора си Андон Гущеров. Той се разписа с глава след центриране на Тони Иванов.

В 63-ата минута Денислав Александров бе съборен в наказателното поле след пробив. Съдията отсъди дузпа, която беше резлизирана именно от Александров, за да направи резултата 2:0.

Ивайло Климентов оформи крайния резултат с гол в 76-ата минута. След хубав пробив на Чавдар Ивайлов, той пусна топката към Климентов, който се разписа без проблем за 3:0.

На 1/16 финалите ЦСКА 1948 ще играе срещу Дунав, а срещата ще се проведе на националния стадион “Васил Левски”.