Елитният Черномоерц Бургас, който изпитва сериозни трудности в шампионата, наказа тима на Шумен 2010 със звучното 9:0 в мач реванш от 1/16-финалите в турнира за Купата на България. В първия мач възпитаниците на Димитър Димитров-Херо се наложиха с 4:0 като гост и така с общ резултат 13:0 продължават безпроблемно напред в турнира.

Цели пет гола за успеха на „акулите“ реализира Милчо Ангелов. Резултатът бе открит от Милчо Атанасов, а след него се разписа Нажиб Амари. От 36-ата до 45-ата минута, Милчо Атанасов оформи своя хеттрик.

През втората част Николай Павлов направи 6:0, а следващия гол бе дело на Станислав Дрянов. Крайното 9:0 бе оформено с нови две попадения на Милчо Ангелов.

Дебют със "синята" фланелка направи 17-годишния юноша на клуба Стойчо Атанасов. Младият талант, който се състезава в елитната юношеска група до 17 години, изигра 45 минути за безапелационния успех на бургазлии.

По-късно днес е първия двубой от 1/16-финалите между Лудогорец и Дунав Русе. Мачът стартира в 18 часа.