Банско надви Хасково с 2:0 в реванша за Купата на България , но с общ резултат 2:3 направи път на елитния тим към четвъртфиналите

Втородивизионният Банско бе на крачка от това да вкара мача си с Хасково в продължения, след като поведе с два чисти гола и се нуждаеше от само още един.

Банско откри резултата още в 10-ата минута. Тогава Мартин Станкев успя да се разпише и да загатне, че интригата в общия сблъсък може да се завърне.

В 27-ата минута Виктор Шишков от Банско направи нов пропуск, а за Хасково пропуск направи Костадин Ничев в 31-вата минута.

В началото на втората част втородивизионният тим стигна и до втори гол. В 50-ата минута Венци Бенгюзов се разписа за Банско и тимът му поведе с 2:0. Това постави хасковци в доста затруднена ситуация, като авансът им от двата мача остана едва един гол.

Впоследствие най-добрият на терена Бенгюзов, който направи гол и асистенция, се контузия и той бе принудително заменен.

Хасково все пак устиска до края и излезе краен победител в тази двойка.