Лудогорец остана в пълна степен в играта в мача с Жалгирис. След като допусна повече от изненадващ гол в началото на мача, родният шампион все пак успя да изравни в заключителните минути на първата част.

В 41-та минута разградчани организираха поредната си постепенна атака, като едва сега защитата на литовците се пропука за първи път в двубоя. И така топката стигна до Натанаел на границата на наказателното поле.

Бразилецът беше леко вляво в наказателното поле и без забавяне стреля технично в далечния ъгъл на вратаря. Трябва да се отбележи и че литовският страж се намеси нескопосано и пусна лековато топката в мрежата си - 1:1.

Този резултат обаче все още класира Жалгирис напред. Но как се стигна до попадението, което върна шансовете на Лудогорец в реванша в Шампионската лига, вижте в прикаченото видео.