Отборът на Лудогорец пристигна в Будапеща, където утре ще се изправи срещу Ференцварош в мач от втория кръг на Лига Европа. Срещата от група H е в четвъртък от 19:55 часа българско време на стадион „Групама Арена” в унгарската столица.

Полетът от Варна до Будапеща премина безпроблемно и продължи около час и 20 минути. Българският шампион бе посрещнат от отлично време и температури от около 20 градуса. Тази вечер в 18:30 часа старши-треньорът - Станислав Генчев ще даде пресконференция заедно с голмайстора на тима Клаудиу Кешеру, а половин час по-късно е и официалната тренировка на разградчани преди мача.

Лудогорец гостува на Ференцварош преди малко повече от два месеца, но в квалификационен мач в Шампионската лига. Тогава българският шампион загуби с 1:2, а последствие и отпадна от надпреварата. Същата съдба обаче сполетя и унгарския тим, който се сбогува с Шампионската лига в следващия кръг.