18-годишният Никола Тодоров донесе победата на Лудогорец с 1:0 срещу Динамо Минск в Младежката Шампионска лига. Талантът е син на бившия футболист на Левски - Николай Тодоров-Кайзера, който има запазено място в историята на "сините" с емблематичния си гол срещу Рейнджърс преди 30 г. Тогава той донесе успеха с фантастичен гол в последната минута, сега наследникът му също се разписа за победата на малките "орли" в 90-ата минута.

Никола Тодоров започна на пейката срещу Динамо Минск, но влезе още на почивката. В неделя ще се изигра реваншът между двата отбора и ако Лудогорец успее да елиминира съперника си от Беларус, в плейофния кръг преди груповата фаза ще играе срещу победителя от двубоя между словенския Марибор и германския Майнц.

Подобно на баща си, Тодоров играе като халф, а преди да се присъедини към Академията на Лудогорец, бе част от школата на столичния Септември.