Лудогорец води на Вакер с 1:0 след първото полувреме на контролата между двата тима в Австрия.

Двата състава изиграха интересно първо полувреме, но головите опасности липсваха.

Футболистите на Лудогорец отправиха няколко удара към вратата на съперника, като в 9-ата минута Сисиньо стреля, но неточно.

Две минути по-късно обаче Клаудиу Кешеру откри за Лудогорец с хубав удар от границата на наказателното поле. Кешеру получи от Вандерсон, който се пребори за топката, и реализира за 1:0 за шампионите.

Австрийският тим също имаше шансове за попадение. В 20-ата минута от пряк свободен удар след нарушение на Лукас Саша, Кершбаум стреля над вратата на Лудогорец.

Нова възможност се откри пред Лудогорец в 27-ата минута. Джоди Лукоки напредна и стреля, но не успя да преодолее стража на австрийците.

Изстрел на Златко Дедич пък бе спрян от Козмин Моци и в 30-ата минута.

Двубоя можете да следите минута по минута в GONG.BG.

Също така можете го гледате пряко по DIEMA SPORT и в онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA.