Турският Истанбул Башакшехир пусна в продажба билетите за реванша с Черно море, като определи изключително достъпна цена за гостуващите фенове – едва 4 евро (около 8 лева). Първият двубой от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите завърши с победа 1:0 за турския тим.

Ответната среща ще се играе в четвъртък от 20:45 часа на стадион „Фатих Терим“ в Истанбул и ще бъде излъчена пряко по DIEMA SPORT 3.

От националния фенклуб на „моряците“ разпространиха важна информация за закупуването на пропуските, като подчертаха, че билети на стадиона в Истанбул няма да се продават. 

Билетите може да се купуват от днес.

„Важно е да се знае, че на самия стадион билети за гостите няма да се продават, а единствените места, откъдето може да се сдобиете с тях, са както следва: в неделя фенклубът до зала „Владислав" ще работи от 15 часа до 19:30 часа. В понеделник, вторник и сряда от 10 до 17 часа билетите ще се про-дават на касата пред паркинга на стадиона (откъм ул. „Н. Вапцаров")", написаха от националния фенклуб.