Фенове на Левски и ирландския Сейнт Патрикс отпразнуваха заедно и много шумно победите на любимите си отбори снощи. "Сините" стигнаха до труден успех с 1:0 като гост над Хамрун Спартанс в Малта.

В същото време "светците" удариха ЦСКА на Националния стадион "Васил Левски". И двете срещи бяха от третия предварителен кръг на Лига на конференциите.

Общото и в двата мача беше, че Левски и Патс стигнаха до ценния успех в края. Столичният гранд победи с гол на Филип Кръстев в петата минута на добавеното време, докато ирландците вкараха в 87-ата минута чрез Серж Атакий, който се възползва от грешка на Асен Дончев.

Феновете на двата отбора се засякоха в столично заведения и празнуваха заедно, а как го сториха може да видите в прикаченото видео.