Отборът на Апоел Беер Шева кацна в София днес около 13 часа и в часовете до реванша с Левски, който е в четвъртък от 20:00 часа на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов", ще се готви в столицата.

startphoto.bg
100 снимки

Под въпрос за реванша са нападателят Кристофер Петерсон и халфа Рамзи Сафури. Шведът Петерсон, който бе титуляр в първия мач между двата отбора, но бе сменен в 56-ата минута от Антонио Сефер, има остри болки в гърба, след сблъсък със съотборник на тренировка, съобщи сайтът one.co.il.

Сафури, който бе отстранен по дисциплинарни причини, не е тренирал редовно през последната седмица и треньорът Елянив Барда не е сигурен, че той е в оптималното си състояние. От друга страна, Сафури липсваше много на Апоел Беер Шева в първия двубой, като той няма равностойна смяна при статичните положения и пасовете, които могат да изострят атаките.

БТА / Автор: Христо Бонински