Фенове на Левски с шествие преди мача срещу АЗ Алкмаар (снимки)
Фенове на Левски с шествие преди мача срещу АЗ Алкмаар (снимки)

Част от феновете на Левски се събраха в центъра на София за шествие преди домакинството срещу АЗ Алкмаар от плейофите в Лигата на конференциите. Запалянковците тръгнаха малко след 18:30 часа към Националния стадион „Васил Левски“ от магазина на Националния клуб на привържениците на бул. „Тодор Александров“ 23.

Това е първо шествие на „сините“ фенове през сезона, след като не се събираха преди двубоите си на „Герена“.

За последно шествие за мач в Европа имаше отново в плейофа за Лига на конференциите през 2023 година, а тогава съперник бе Айнтрахт Франкфурт.

Сега над 30 000 привърженици на Левски се очакват на Националния стадион „Васил Левски“ да подкрепят любимците си срещу нидерландския съперник. |БГНЕС