Дъжд  и температури на въздуха от 17 градуса посрещнаха отбора на Славия в полския град Любин. "Белите" гостуват в четвъртък от 19:00 часа българско време на местния Заглемебе в среща реванш от Лига Европа след като спечелиха първата среща в София с 1:0.

Такава е прогнозата и за четвъртък, което рязко контрастира с жегите у нас. "Белите" кацнаха във Вроцлав около 22.00 часа, а около полунощ българско време вече бяха настанени в четиризвездния хотел "Astone" в покрайнините на Любин.

Заедно със столичани в Полша е и президентът на отбора Венцеслав Стефанов и легендарният български футболист от недалечното минало Емил Костадинов. Наставникът на отбора Александър Тарханов още на летището в София бе категоричен че играта на тима ще се подобрява в защита, но и че футболистите му ще играят атакуващо.

Тренировката на отбора на официалния терен на местния "Диалог Арена" е предвидена за часа на мача- 18.00 /19. 00 българско време/.