Отборът на Славия победи с 3:2 шампиона на Словения Мура в контрола, играна на турска земя.

"Белите" поведоха с гол на Радослав Кирилов, но Мура изравни в 9-ата минута, когато след центриране в наказателното поле на българския отбор Ципот засече топката и я прати във вратата на Вуцов.

Славия отново поведе в резултата с гол на новото попълнение Бакеро, но Мура изравни няколко минути по-късно след гол на Томи Хорват и грешка на Иван Минчев.

В 20-та минута родният тим стигна до 3:2 след гол от дузпа на Иван Минчев.

През второто полувреме словенците действаха грубо и двама от тях бяха изгонени, но след уговорка между двата тима влязоха други играчи. В края двата отбора спретнаха сериозно меле, но до ексцесии не се стигна.

Стартов състав: 21. Светослав Вуцов, 83. Христо Попадийн, 77. Георги Вълчев, 37. Мартин Керчев, 4. Седрик Соарес, 73. Иван Минчев, 5. Атанасов, 16. Камело Нгуена, 11. Добрев, 10. Радослав Кирилов (К), 7. Бакеро.