Португалски футболист ще подсили Добруджа. Това разкри треньорът на тима Атанас Атанасов след загубата с 0:2 от Черно море на "Тича". Специалистът отказа да назове името му. 

Избрано от VGong

Атанас Атанасов след Черно море - Добруджа (2:0)

"Резултатите са негативни. Ако продължаваме да играем в такъв стил наистина ще дойдат и резултатите, сигурен съм, че тези играчи имат потенциал и с новите попълнения. Аз съм доволен от играчите.

Тунизиецът Монтасар Трики ще се забави около 20-тина дни докато му станат документите, докато Диого Мадалено ще бъде готов още за следващия мач. Чакаме още един интересен играч, който е с доста високо ниво. Той пристига утре (б.а. днес), няма да споменавам име. Нека да подпише договор. Мисля, че ще вдигне класата още повече. Играчът е чужденец, португалец, идва от шампиона на Полша, вътрешен халф и десен краен защитник може да играе", каза Атанасов. 

подкрепя българския спорт