Мачът между Левски и АЕК от плейофите на Шампионската лига очаквано предизвиква огромен интерес. От "Герена" съобщават, че за няколко часа вчера са били продадени 37 хиляди билета, като 35 хиляди от тях са за фенове на българския шампион.

Избрано от VGong

Хиляди километри и взаимно уважение: Левски и феновете празнуват заедно

Преди минути Левски обяви, че буферната зона е намалена и поради тази причина още 1536 привърженици ще могат да наблюдават срещата.

Очаква се на Националния стадион за присъстват повече от 38 500 човека.

Мачът ще бъде най-посетеният на български отбор от началото на сезона.

По отношение на публиката Левски е категоричен лидер в срещите от efbet Лига.

Ето какво съобщават "сините":

"ПФК „Левски“ държи да информира футболната общественост, че след големи усилия от страна на клуба бяха отпуснати още два допълнителни блока за „сини“ привърженици. Това са Блок 37 и Блок 42 в Сектор „Г“, като по този начин бе намалена буферната зона до привържениците на АЕК.

Така още 1536 привърженици ще могат да наблюдават срещата.

За няколко часа вчера бяха продадени 37 хиляди билета за двубоя. Допълнителни билети можете да закупите тук:"


 

 

Google Добави ни в предпочитани източници в Google

подкрепя българския спорт