Старши треньорът на Монтана Никола Спасов остана доволен от равенството срещу Арда в първия кръг от efbet Лига. Специалистът призна, че монтанчани са могли и да загубят срещата в края, но в крайна сметка са достигнали и до хикса.

„В крайна сметка обърнахме от 0:2 до 3:2. Арда са отбор, който е добър, но в край на сметка съм доволен, тъй като накрая можехме да загубим. Смятам, че мачът беше интересен. Първото полувреме направихме две грешки и допуснахме два гола. Създадохме обаче преди това ситуации, които продължиха докрая на мача. След това имахме шансове. При всички положения имаше напрежение в първия мач. Имаше и пропуски, но през втората част направихме пълен обрат, стигнахме до 3:2 в наша полза. Като че ли, леко подценихме накрая противника и бавно реагирахме. Изравни ни Арда, а накрая пак казвам, че можеше и да загубим”, беше коментарът на Никола Спасов.