Треньорът на Арда Кърджали Александър Тунчев говори след победата с 2:0 над Ботев Пловдив като гост. Той сподели, че успехът не е дошъл лесно.

"Постигнахме победата с желание, характер и себераздаване от всеки. Не беше лесно. През първото полувреме беше равностойна игра, но успяхме да вкараме два гола. На полувремето говорихме, че не трябва да приемаме играта в нашата половина.

На новите им трябва време. Принс получи някакъв спазъм. Джалал успяхме да го регистрираме. Млади момчетата са, имат качества, но ще им трябва време. На Иван Тилев му прилоша от топлото време. Мисля, че всичко е наред с него. Никога не е изключено Преслав Боруков и Тонислав Йорданов да играят заедно. Към всеки мач подхождаме по различен начин. Може и това да го видим", каза Тунчев.