Старши треньорът на Септември София – Стамен Белчев, бе много разочарован и ядосан след обрата от 1:0 до 1:2, който тимът му допусна при гостуването на Ботев Враца в мач от 13-ия кръг на шампионата.

„Наистина е така, загубихме спечелен мач, но футболистите си помислиха след червения картон и нашия гол, че мачът е решен, и това ни изигра лоша шега. Много съм разочарован от това, което направихме през второто полувреме“, заяви Белчев минути след края на срещата във Враца.

„Безобразно и безидейно държане на топката в средата на терена, което устройваше домакините, които си дочакаха шансовете“, добави още наставникът, видимо афектиран от представянето на своя отбор след почивката.

Треньорът изрази надежда, че поражението няма да повлияе негативно на състава:
„Надявам се тази загуба да не повлияе. Ще работим върху това, както винаги сме работили – докато съдията не свири край, трябва да играем и да се борим. Тотално разочарование има у мен.“

Белчев коментира и състоянието на контузените си футболисти:
„На Виктор Очаи скулата му е цепната, а Мой Пара има проблеми с глезените.“

В заключение старши треньорът на Септември заяви, че очаква реакция още в следващия мач – за Купата на България срещу Спортист Своге:
„Очакванията са за победа – отиваме да победим и да продължим напред.“

подкрепя българския спорт