Спартак Варна приема Хебър в мач от групата на изпадащите на efbet Лига. Двубоят е с начален час 18:00 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще проследи за вас всичко най-интересно около сблъсъка минута по минута.

Треньорът на Спартак Варна Димитър Димитров - Херо заяви след последната среща на тима, че отборът ще се нуждае от чудо, за да се спаси. Енгибар Енгибаров бе назначен за спортен директор на клуба. Добрата новина за Спартак Варна е, че Пламен Димов и Евандро се завръщат, и могат да вземат участие в срещата. Тимът е с най-слабата защита в първенството, като е допуснал цели 61 попадения.

Хебър, от своя страна, е с най-слабата атака в efbet Лига, отбелязвайки едва 20 гола. Наставникът на тима Любослав Пенев заяви, че гардът не е свален на отбора от Пазарджик. През годините Пенев губи единствената си среща срещу Димитър Димитров. Георги Вълчев е наказан и ще пропусне и този двубой.