Отборът на Славия отстъпи с 0:3 от Стал Миелец в първата контрола на "белите" на турска земя. Конрад Вржесински откри резултата от дузпа в 62-ата минута, десетина минути по-късно Мачей Домански удвои аванса, а в 90-ата Аркадиуш Касперкиевич оформи крайния резултат.

Футболистите на Стал започнаха по-активно и още в петата минута отбелязаха гол чрез Радослав Кирилов. Попадението обаче бе отменено заради засада.

Последва нова добра атака на "белите", при която Йон Бакеро получи топката на страхотна позиция, но ударът му не бе сполучлив.

Малко преди половин час игра Мартин Сораков опита да изненада противниковия вратар с изстрел извън наказателното поле, но топката премина встрани от вратата.

В заключителните минути на първото полувреме Йон Бакеро отправи диагонален изстрел, който обаче срещна страничната греда.

На почивката в игра за Стал се появи българският защитник Божидар Чорбаджийски.

След подновяването на играта Мартин Георгиев фаулира противников играч в собственото наказателно поле, а главният съдия отсъди 11-метров наказателен удар. Конрад Вржесински застана зад топката и хладнокръвно прати Светослав Вуцов в обратния ъгъл - 0:1.

В 72-ата минута под рамката вече бе Георги Петков, а поляците удвоиха своя аванс. Мачей Домански получи дълго подаване зад гърба на защитата на Славия и си пое кълбото по много добър начин, след което нямаше проблем да преодолее родния ветеран.

Славия опита да отговори с две опасни положения пред вратаря на полския тим, но не стигна до гол. В последната минута от редовното време Аркадиуш Касперкиевич оформи класиката за Стал.

Славия - Стал Миелец КР 0:3
0:1 Конрад Вржесински 62'
0:2 Мачей Домански 72'
0:3 Аркадиуш Касперкиевич 90'

Славия: 21. Вуцов, 3. Томбак, 23. Виячки, 6. К. Иванов, 4. Соарес, 22. Тасевски, 5. Атанасов, 16. Нгуена, 19. Сораков, 10. Кирилов, 7. Бакеро

Стал Миелец: 1. Майевски, 2. Фабианович, 3. Скиба, 4. Байорек, 5. Бесчински, 6. Капелан, 7. Церпич , 8. Бак, 9. Серафински, 10. Тръжпис, 11. Мокържицки