Славия допусна шесто поредно поражение в контролните си срещи по време на зимния подготвителен лагер в Анталия.

В последната си проверка на турска земя воденият от старши треньора Александър Тарханов състав падна с 1:3 срещу Ротор Волгоград. Олег Алейник даде аванс за руския отбор след точно изпълнение на дузпа в 20-ата минута, а Радослав Кирилов изравни пет минути по-късно.

Шест минути преди почивката Иля Кожухар изведе Ротор напред, а малко след това попадение на Емил Стоев беше отменено заради извършено нарушение. В 48-ата минута Андрес Понсе реализира третия гол за отбора от Волгоград.

Славия се завръща в София в събота и до подновяване на шампионата в Първа лига ще се подготвя на своя стадион.

Състав на Славия: Светослав Вуцов, Андреа Христов, Емил Виячки, Петър Патев, Филип Антовски, Георги Вълчев, Петър Вуцов, Радослав Кирилов, Емил Стоев, Мартин Сораков, Димитър Рангелов/БТА