Септември София загуби от Нефтчи Фаргона с 1:3 в контролна среща, която се проведе в Турция. Попаденията за узбекистанския тим реализираха за Олексей Ларин и Улубкек. Точен за столичани пък бе Симеон Александров.

Отборът на Нефтчи поведе в резултата в 39-ата минута, след като при центриране от корнер централният защитник Олексей Ларин се извиси в наказателното поле на българския тим и стреля с глава, пращайки топката във вратата.

В началото на втората част - в 50-ата минута Лукбек получи топката в наказателното поле и покачи преднината на Нефтчи Фаргона.

В 77-ата минута тимът от София намали изоставането си. Симеон Александров се възползва от грешка на вратаря на Нефтчи и отблизо прати топката във вратата.

В края на мача Улукбек се възползва от грешка в защитата на Септември и оформи крайното 3:1 за Нефтчи Фаргона.

Стартови състави:

Септември: 1. Василев, 2 Джиков, 18. Спасов, 8. Тодоров, 22. Йонасчъ, 26. Чешмеджиев, 23. Гаврилов, 7. Рамадан, 19. Митков, 24. Маринов, 15. Петров

Нефтчи (Фаргона): 1. Назаров, 3. Мищенко, 26. Ларин, 4. Зоир, 6. Батюков, 5. Гуломов, 8. Туропов, 10. Тухтаснов, 7. Гафуров, 22. Тома, 9. Оливер