Контролата между Берое и Нефтохимик бе прекратена в началото на второто полувреме заради обилния снеговалеж над Стара Загора. До спирането на мача беройци водеха с 2:0 на Спортна база Берое.

Второто полувреме започна при снеговалеж, който бързо натрупа на терена и условията станаха тежки. Десетина минути след началото на втората част реферът реши да спре мача.

Мартин Камбуров откри резултата в 35-та минута с директно попадение от пряк свободен удар. Отново Камбуров удвои в 48-та минута след асистенция на Конте. Срещата бе прекратена в 54-та минута заради метеорологичните условия и натрупалия сняг.

Берое - Нефтохимик 2:0

Голмайстори: 1:0 Мартин Камбуров 35, 2:0 Мартин Камбуров 48

Берое: Душан Перниш (46- Иван Гошев), Георги Ангелов, Теди Мезаг, Ахмед Туба, Крум Стоянов, Милен Желев, Иван Минчев, Александър Цветков, Октавио, Алиун Фал (46- Ибрахима Конте), Мартин Камбуров;