Отборът на Ботев Враца посреща Пирин Благоевград в ключова среща в дъното на таблицата в efbet Лига.

Двубоят във Враца стартира в 17:30 часа и ще можете да го гледате пряко по DIEMA SPORT, както и да следите развоя минута по минута с Gong.bg.

Бившият вратар на Наполи - Джанаро Йецо, ще дебютира начело на домакините, където ще има нелеката задача да се справи с куп отсъстващи.

Аут за срещата са наказаните Антонио Георгиев, Красимир Костов, Йоан Бауренски, както и треньорът на вратарите в тима - Илиян Василев. Именно след наказание пък се завръща Чавдар Ивайлов.

В лагера на гостите са пределно мобилизирани за срещата, като при победа ще си гарантират оставането в елита и през следващия сезон.

Митревски призова своите играчи за добра подредба в защита и агресивна игра, която да гарантира спасението на "орлетата". Добрата новина за тима е, че лазаретът е празен, а след наказание се завръща Венцислав Бенгюзов.