Снощи Локомотив Пд измъкна победата срещу Арда с гол на 19-годишния Петър Андреев. Той влезе в игра в 65-ата минута и четири минути му бяха достатъчни да се разпише.

Така Петър Андреев успешно влезе в ролята на жокер, осигурявайки трите точки на Локомотив Пд. Това обаче не бе първото му попадение за отбора на Александър Томаш, след като в края на миналия сезон се разписа срещу Ботев Враца. Тогава бързоногият нападател влезе в 87-ата минута и се разписа в добавеното време, оформайки крайното 4:0.

Истината е, че Андреев обича головете, а и те него. Засега доказателството са дузината му попадения за юношеските отбори на Локомотив Пд, както и за дублиращия тим в Трета лига. Но пък стартът му в efbet Лига също е обещаващ - 2 гола в 8 мача, като само в един е бил титуляр. А само преди месец подписа първия си професионален договор с клуба, в който е от 14-годишен.