Ботев Пловдив надви шампиона Лудогорец с 2:1 в двубой от 22-ия кръг на efbet Лига. В края на срещата се получи напрежение между състезатели на двата отбора, като най-активен бе Сон от гостите, а "орлите" логично изглеждаха изнервени от поражението от "канарчетата".

До по-сериозни инциденти не се стигна и напрежението бе овладяно.

Вижте повече във видеото.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google

подкрепя българския спорт