Крумоград и Етър завършиха при резултат 0:0 в мач от 14-я кръг на efbet Лига. Двата отбора не успяха да си отбележат попадение, като не създадоха и голям брой положения. Най-интересната ситуация бе на Крум Стоянов, който нацели гредата през втората част. След това равенство Крумовград е 8-и с актив от 18 точки, докато Етър остава последен с пет пункта на сметката си.

start-photo.bg
44 снимки

Първият точен удар в срещата дойде в 14-а минута, след като Серкан Юсеин опита късмета си от разстояние, но вратарят на гостите бе подготвен и улови спокойно. Пет минути преди края на първото полувреме Крумовград организира добра атака, при която можеше да се стигне до автогол, но намесата на Пламен Димов бе достатъчно прецизна и той изчисти в корнер.

В последната минута на добавеното време за първата част Божидар Кацаров бе на чиста позиция за Крумовград и можеше да открие резултатът, но не успя да се справи добре и се размина с попадението, а топката излезе в аут.

Етър имаше възможност да открие резултата, след като Ивайло Димитров проби добре и отклони с пета към Крум Стоянов, а последният стреля веднага, но опитът му се отби от страничната греда.

В добавеното време Божидар Кацаров добре успя да свали топката за Александър Колев, който опита изключително красиво изпълнение със задна ножица, но Мартин Величков бе добре позициониран и успя да улови, след като ударът попадна в центъра на вратата.

Стартови състави:

Крумовград: 1. Янко Георгиев, 3. Калоян Пехливанов, 72. Раян Сенхаджи, 91. Вячеслав Велев, 6. Джеферсон Гранадо, 44. Божидар Кацаров, 10. Серкан Юсеин, 30. Жак Пехливанов, 14. Даниел Миланович, 23. Димитър Тонев, 9. Александър Колев

Етър: 22. Мартин Величков, 15. Георги Ангелов, 6. Пламен Димов, 77. Мартин Николов, 8. Моран Абдиел, 29. Янко Ангелов, 24. Шахредин Букхолда, 25. Крум Стоянов, 7. Кольо Станев, 70. Димо Бакалов, 14. Ивайло Димитров