Техническият директор на Лудогорец Козмин Моци застана пред медиите след победата на своя тим над Левски. “Орлите” се наложиха с 1:0 и грабнаха важни три точки в своя актив.

“Ние знаем какъв отбор е Левски, добър отбор с добри футболисти и тези три точки са много важни. Аз съм направил една грешка и съм се извинил, не искам да говоря повече за съдията, защото от трибуната се вижда по друг начин. Има хора, които да си казват мнението, не аз.

Тежко беше, нашите момчета имаха 6 дена почивка през лятото, от началото на юли играем през 3 дена. Всичките отбори са много по-добри от миналата година. Аз гледам отново да сме шампиони.

Четвъртък ще е различен мач, първо заради изкуствения терен. Нордселанд са много добър отбор, играха с ФКСБ в квалификациите. Няма е лесен мачът”, заяви Моци.