Вратарят на Локомотив Пловдив - Мартин Луков, бе избран за Играч на мача при победата с 1:0 над ЦСКА. 30-годишният футболист говори пред DIEMA SPORT за срещата и бъдещето пред отбора.

"Искам най-напред да поздравя уникалната ни публика, която създаде страхотна атмосфера. Искахме да зарадваме нашите фенове и се радвам, че го направихме.

Постигнахме добра победа - през първото полувреме не само че поведохме, но контролирахме изцяло мача. Второто полувреме ЦСКА излезе по-напред, беше по-агресивен. Чувствам се вкъщи, чувствам се уникално, щом получих предложението, приех след две секунди.

Сега почивка, после една хубава подготовка и още по-силни за следващия сезон. Да, беше наистина неочаквана раздялата с Александър Томаш, но във футбола се случват такива работи, пожелавам му успех.

Нуждаем се спешно най-вече от нов треньор. Нямаме никаква представа кой ще бъде той. Във футбола промените са често срещани. За нас смяната на треньора беше неочаквана. Пожелавам му успех, дано има късмет. С него работихме добре, отборът направи силен сезон.

Бабакар и Евандо изиграха последните си двубои днес, пожелавам им късмет.

Със сигурност ще имаме нужда от нови попълнение, ще изчистим сега главите и презаредени ще се съберем за ново желание", каза Луков.