Лудогорец посреща Хебър в мач от 15-я кръг на efbet Лига. Срещата е с начален час 18:15 и може да я проследите НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към събитието, като го проследи минута по минута.

Лудогорец е в колеблива форма, като има само една победа в последните си четири мача във всички турнири. "Орлите" са с нов треньор и ще се надяват да покажат различно лице, преследвайки поредна титла на България. Лудогорец е тимът с най-добра атака в първенството, вкарвайки 30 гола, но е и с най-стабилната защита, допускайки едва 8 попадения в собствената врата.

Хебър е в добра форма, като отборът вече няма загуба пет поредни срещи във всички турнири. В 3 от тях тимът от Пазарджик е запазил и суха мрежа. Хебър се е доказал като неприятен опонент, който трудно се пречупва, а съставът на Любослав Пенев е загубил само веднъж с повече от един гол разлика от началото на сезона.