Локомотив София победи Черно море с 2:1 в двубой от третия кръг на efbet Лига. Попаденията бяха дело на Анте Аралица и Светослав Диков за домакините, а за гостите точен бе Асен Дончев. Двубоят не предложи много голови положения. Първата част завърши 0:0, но интересните ситуации бяха през второто полувреме. Първо Анте Аралица откри със страхотен гол, а след това Мазир Сула от Черно море бе изгонен  с директен червен картон след много грубо нарушение. В добавеното време на срещата Светослав Диков удвои. В деветата минута на продължението Асен Дончев оформи и крайния резултат. С тази победа Локомотив София е вече 4-и с 4 пункта на сметката, а Черно море остава 8-и също с 4 точки в актива си.

start-photo.bg
62 снимки

През първото полувреме Черно море имаше по-добрите ситуации, но липсваше достатъчно прецицност, както в последния пас, така и в завършващия удар. Двата отбора отправиха по едва един точен удар, като играта не бе накъсана и нарушенията почти изцяло отсъстваха.

В 52-а минута Бруно Франко показа добър поглед върху играта и пусна пас по конец към Анте Аралица, който със самочувствие изстреля истински снаряд към вратата, нацелвайки напречната греда и топката се озова зад Пламен Илиев, който нямаше как да реагира - 1:0 за Локомотив София.

В 64-а минута Мазир Сула извърши изключително грубо нарушение, като след проверка с ВАР главният арбитър бе категоричен и показа директен червен картон на футболиста на Черно море, а "моряците" останаха с 10 човека на терена.

В 90-а минута Светослав Диков получи чудесен пас от Красимир Станиев, а нападателят на Локомотив София остана очи в очи с Пламен Илиев, като завърши хладнокръвно, но попадението бе отменено поради засада. След преглед с ВАР обаче се установи, че Диков е в редовна позиция и попадението бе зачетено - 2:0 за Локомотив София.

В деветата минута на добавеното време Черно море върна едно попадение. След избита топка от защитата на Локомотив София Асен Дончев шутира от далечно разстояние, като Александър Любенов не видя добре топката и тя се озова във вратата му.

efbet Лига

FT .

2 : 1

• 52’ Анте Аралица
  • 90+2’ Светослав Диков
  • 90+9’ Асен Дончев
  • Това бе всичко от този мач.

90+10'
  • Черно море върна едно попадение. След избита топка от защитата на Локомотив София Асен Дончев шутира от далечно разстояние, като Александър Любенов не видя добре топката и тя се озова във вратата му.

90+9'
  • Лука Иванов получи жълт картон.

90+7'
  • Светослав Диков получи чудесен пас от Красимир Станиев, а нападателят на Локомотив София остана очи в очи с Пламен Илиев, като завърши хладнокръвно, но попадението бе отменено поради засада. След преглед с ВАР обаче се установи, че Диков е в редовна позиция и попадението бе зачетено.

90+2'
  • Светослав Диков замени Анте Аралица.

80'
  • Стефан Ламбезе отстъпи мястото си на Юлиан Ненов.

79'
  • Игнасио Паис бе заменен от Николай Златев.

76'
  • Дуду опита интересно изпъление от пряк свободен удар, стреляйки по земя, но след получилия се рикошет кълбото премина малко встрани от левия страничен стълб на Александър Любенов.

75'
  • Стив Траоре замени Симеон Славчев.

66'
  • Мазир Сула извърши изключително грубо нарушение, като след проверка с ВАР главният арбитър бе категоричен и показа директен червен картон на футболиста на Черно море, а "моряците" останаха с 10 човека на терена.

64'
  • Това бе всичко от Велислав Василет, който бе заменен от Дуду.

63'
  • Калкан вече не е на терена, там е Брено Тейшейра.

62'
  • Цветомир Панов отстъпи мястото си на Асен Дончев.

61'
  • Атанасиос Пицолис извърши фал, който му донесе и жълт картон.

54'
  • 52'
  • Бруно Франко показа добър поглед върху играта и пусна пас по конец към Анте Аралица, който със самочувствие изстреля истински снаряд към вратата, нацелвайки напречната греда и топката се озова зад Пламен Илиев, който нямаше как да реагира.

52'
  • Андрейас Калкан извърши нарушение в средата на терена и получи жълт картон.

51'
  • Жърт картон получи Доналдо Ака.

49'
  • Втората част вече започна.

46'
  • Това бе всичко за първата част.

45+3'
  • Симеон Славчев видя празното пространство и опита удар от границата на наказателното поле, но Пламен Илиев внимаваше и нямаше трудности да отрази.

45+2'
  • Черно море организира добра атака, като топката от левия фланг бе върната на точката на дузпата, а Мазир Сула не се поколеба да отправи удар, но кълбото профуча високо над напречната греда.