Локомотив София разби с 6:0 Сливнишки герой в контролна среща, играна в събота в "Надежда". Първоначално "железничарите" трябваше да играят с дубъла на ЦСКА 1948, но съперникът им беше сменен.

С хеттрик за победителите се отчете новото попълнение Юлиан Ненов. "Червено-черните" вкараха три гола през първото полувреме и бързо ликвидираха интригата.

lap.bg
14 снимки

Още в 12-ата минута Франса откри резултата, след като топката среща гредата при удар на Красимир Милошев, а бразилецът не сбърка при добавката. Малко след това Ненов удвои от дузпа. В средата на първото полувреме Франса направи резултата класически, разписвайки се с глава след центриране на Християн Чипев. Минути по-късно нападателят пропуска да оформи своя хеттрик от дузпа.

Локо започна силно и втората част и в 49-ата минута Ненов беше изведен сам срещу вратаря от Милошев и вкара за 4:0. След час игра се разписа и Димитър Митков оставал очи в очи с противниковия страж.

Крайният резултат оформи Ненов в 75-ата минута.