Юношите на Левски записаха равенство и победа на стадион „Георги Аспарухов“ срещу Септември в мачовете си от 21-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

Юношите на Левски до 17 години победиха своя съперник с 2:1. Головете за „сините“ вкараха Кристиян Йовов в 65-та и Никола Бандев в 79-та минути след асистенции на Дейвид Михалев.

Воденият от треньора Данаил Иванов отбор е на второ място във временното класиране с актив от 52 точки. Лидер е Лудогорец с 57 пункта.

Левски U15 завърши 2:2 с връстниците си от София. Двете попадения за „сините“ отбеляза Стоян Лазаров в 42-та и в 70-та минути. Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място във временното класиране с 49 точки. Лидер е Лудогорец с 55 пункта.