Левски се изправя срещу Рига за втори път в контролните си срещи в Дубай. "Сините" победиха латвийския тим преди три дни и сега дават своеобразен реванш на балтийския си съперник.

Двубоят между българския столичен тим и латвийския столичен тим може да наблюдавате по DIEMA SPORT 2 от 15:00 часа.

Контролата ще може да проследите и на Gong.bg!

Досега в проверките възпитаниците на Станимир Стоилов са с положителен баланс. Освен победата с 3:2 над Рига, в която Рикардиньо блесна, вековниците победиха и дубайския Ал Насър с 2:1. Тогава юношата на тима Марин Петков вкара две попадения.

Горчивина остави нелепия 15-минутен обрат, който тимът допусна срещу кувейтския шампион Ал Кувейт. Левски имаше преднина от два гола четвърт час преди края на мача, но набързо инкасира три попадения, за да загуби приятелската среща.

"Моите очаквания са да стане отново хубав мач, защото първият беше здрав и се получи добра контрола", заяви халфът на Левски - Филип Кръстев.

Келиан ван дер Каап и Жереми Петрис пропуснаха вчерашната тренировка на Левски, а друг бранител - Кристиан Димитров, правеше само бегови упражнения.